Uitlaat+toebehoren XX.XX.XX

Uitlaat+toebehoren XX.XX.XX

Uitlaat+toebehoren

XX.XX.XX

Onderdelen in deze module

Code Omschrijving Aantal
1 27.11.84 Demper GP 1
2 27.11.96 Binnendemper 1
3 00.19.33 Zeskant plaatschroef A6,5x19 DIN 7976 1
4 00.30.02 Ring 6,4 DIN 125 1
5 15.03.32 Uitlaatbocht ¸ 25/26,2mm Flens 1
6 27.01.03 Uitlaatklem chrome 30,2mm 1
7 00.11.55 Zeskantbout M8x25 DIN 933 1
8 00.43.65 Gegolfde veerring M8 DIN 137 B 1
9 00.20.22 Zeskantmoer M8 DIN 934 1
10 15.73.01 Flens 30mm 1
11 00.70.23 Dichtring CU A25x33 DIN 7603 1
12 00.20.19 Zeskantmoer M6 DIN 934 2
13 00.43.37 Veerring B6 DIN 127 2
14 00.11.57 Zeskantbout M8x14 DIN 933 2
15 00.43.65 Gegolfde veerring M8 DIN 137 B 2

Dit onderdeel komt voor in volgende module(s)/set(s)

15.00.14a

Motor 4 versnellingen 2 PK