Onderdelen

Categorie
Type onderdeel
Fabrikant
Kleur
100 van de 11.212 onderdelen worden getoond. Gebruik de filters om je zoekopdracht te verfijnen.

Elektronenbox

315.02.89

Ronde stekker

09.03.01a
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperlicht voren rechts

485.08.66
Motor » Carburateur & luchtfilter

Carburateur 21/20/111 BING 20mm

315.03.87
Bing
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Frametransfer GT KREIDLER Florett

27.00.06
Tank » Tank en benzinekraan

Benzinetank chrome/lak

335.08.74

Remnokasje voor 265.21.95 en 265.01.88

06.16.14
Motor » Cilinder, zuiger, kop, bougie, bougiedop

Afdekkap voor bougiekop geforceerde koeling

15.02.05

Zeskantmoer M6

00.20.11
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achterwiel t36

265.02.89
Motor » Carburateur & luchtfilter

Vlotternaald

07.16.92
Bing
Stuur » Stuur

Stuur hoog Denemarken

57.93.60

Koppelings hendelhuis gelakt 3 versnellingen

05.13.25
Elektrische installatie » Claxon, achterlicht, reflectoren achteraan

Achterlicht klein

285.00.85

Ina bigend-lager

77.06.02
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Tellerhuis boven

27.78.37

Platkopschroef M5x12 DIN 85

00.17.62

Stuurplaat 1962 bromfiets

00.05.21
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar cockpit

87.81.63
Motor » Uitlaat

Uitlaatbocht !28/32mm aansl.

15.03.26/32
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor 5 versnellingen 6,25 PK

15.00.20
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar gelijkrichter met stekker

97.13.58
Elektrische installatie » Claxon, achterlicht, reflectoren achteraan

Achterlicht

385.07.99
Motor » Carburateur & luchtfilter

Drukstift compleet (plastic kapje)

07.16.12
Bing

Koppelingshevel

555.03.89
Gereedschap » Gereedschapskast, gereedschapsset, luchtpomp

Gereedschapbakje met slotje en 27.00.91

235.01.96
Motorschermen » Motorschermen, kettingkast, koeling

Kettingkast onder oranje

37.77.04/76
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Buddyseatovertrek

02.15.00
Motorschermen » Motorschermen, kettingkast, koeling

Kettingkast metaal Binnen tot 1966 21"

37.27.91
Tank » Tank en benzinekraan

Benzinetank chrome/zwart

235.18.94/78
Motor » Cilinder, zuiger, kop, bougie, bougiedop

Cilinder

15.03.77
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Voorwielremtrommel 116mm

67.33.00

Dempingsplaat

535.18.02

Accu

285.08.09

Pakking voor spruitstuk

15.23.15

Houder

335.09.01

Cilinderbout M6x40 DIN 912

00.17.85

Cilinderbout M4x10 DIN 84

00.17.07
Bosch
Gereedschap » Gereedschapskast, gereedschapsset, luchtpomp

Slot voor gereedschaphouder

00.02.06
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Bagagedrager chrome

535.14.98/103
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Sterwiel voor compleet

365.11.98
Motorschermen » Motorschermen, kettingkast, koeling

Motorscherm rechts groen

235.07.02a/77
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Standaard

435.06.98
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp unit

87.83.55

Strip voor accudeksel 480mm

97.03.22
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp 15/15W rood

87.83.99/70

Klem boven blauw

295.02.02/80
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Schokbreker voor (1)10mm boring

57.22.85n

Enkelzijdige gelijkrichter

08.19.56
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Remhevel 160mm Leleu

06.15.95
Leleu
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Voorvork Amazone

56.12.00
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp unit compleet

08.17.56
Motor » Schakelmechanisme, voortandwiel

Schakelwals compleet

15.56.86

Motorhouder links

335.02.03
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp Hella 100mm 25/25 W Billux Neapelbeige

87.24.99/73
Hella

Kabeldoorvoering

15.12.22

Frame cup boven 32mm

37.02.40
Stuur » Koppelingshevel, koppelingskabel, spiegel

Koppelingskabel RS-hoog

57.74.80

Lagerschaal, boven

33.01.23
Elektrische installatie » Kabelboom

Massakabel voor 485.05.98

485.05.20

Koppelingsas t31 (vanaf 14.6.1971 gemont.)

15.51.11
Motor » Cilinder, zuiger, kop, bougie, bougiedop

Ruwe onbewerkte gesmede zuiger

15.43.94r

Sluitstuk voor uitlaatbocht 15.53.77

215.13.34
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar cockpit

87.81.90
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Lagerbus schommelas

37.22.40
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Sterwiel voor

565.01.97
Motor » Uitlaat

Uitlaat compleet met bocht en bev.mat.

00.02.07

Grondplaat

565.13.96

Dichtring C32x38 DIN 7603

00.70.17a

Ventielstofdopje plastic

02.26.02

Kappen skai

99.02.84
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Koplamphouder golfgroen

385.02.97/87
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord signaalgeel

57.08.99/85
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Achtervorkdeel rechts

335.03.03
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor 4 versnellingen 1,8 PK

15.00.14c

Ring A10,5 DIN 9021

00.33.55
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Rubber in telescoopoog

00.01.45
Motor » Ontstekingsinrichting

Ankerplaat

08.19.53
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Sterwiel voor

365.31.98

Borgpen

15.50.11
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord gelakt golfgroen

235.15.98/87
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Bout 3,5x30

09.03.07
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Binnenband 21x2,25 2,25-17

00.96.29
Motor » Ontstekingsinrichting

Regenbeschermkap BOSCH

15.22.12
Bosch

Hendelhuis compleet

05.15.11

Sierdeksel KREIDLER geel

57.07.08/85
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord gelakt met beugels rood

05.08.07/70
Motor » Krukas en koppeling

Koppelingsplaat Alu. Nr. 156.713.00

31098-07.06
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord oranje

235.05.96/76

Zeskantbout M6x60

00.11.44
Motor » Carburateur & luchtfilter

Carburateur T14/11 PALLAS 14mm

07.13.39
Pallas
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Gaskabel Zweden/NL

57.74.93

Zeskantmoer

535.04.08
Motor » Ontstekingsinrichting

Contactpunten BERU/BOSCH

08.16.34
Bosch
Motor » Aantrapmechanisme, kickstartmechanisme, schakelpedaal

Kickstarteras kaal

31100-08.02
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor 1,2PK 2 At

215.00.14a

Bout

09.03.32
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperlicht voren

87.88.53a
Motor » Carburateur & luchtfilter

Elleboog voor luchtfilter 15.10.20

15.10.15

Set onderd.voorv.

99.02.72