Onderdelen

Categorie
Type onderdeel
Fabrikant
Kleur
100 van de 11.153 onderdelen worden getoond. Gebruik de filters om je zoekopdracht te verfijnen.
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Gasdraaibuis voor blokhendel T.R.

05.13.78nm
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achtertandwiel t42 Casal

265.02.13c

Zeskantmoer lang M6

355.02.14
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Sluitschakel voor 235.01.27

00.93.16a

Handvat links

99.02.09

Transfer Mustang

57.81.15

Dopmoer

53.08.07
Elektrische installatie » Claxon, achterlicht, reflectoren achteraan

Wisselstroomclaxon 35W met beugel

87.86.95a
Beenschild » Beenschild

Beenschild plaat

295.02.01
Sets » Oliekeerringen, lagers, dichtingen

Set pakkingen

00.01.61
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achterwiel zonder band t38 2 1/4"

265.02.79
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Vorkpoot rechts verv.oranje

455.02.94/84

U-klem

01.10.03
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Koplamphouder rechts

285.00.05/roh
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Remankerplaat kaal voor 120mm Leleu

06.15.58
Leleu
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperlicht voren voorgemonteerd

97.03.72

Spanstift voor hevel

00.59.61
Motor » Uitlaat

Uitlaatmantel

15.13.63
Tank » Tank en benzinekraan

Transfer " KREIDLER wit voor rode tank

535.08.01

Rubberring voor claxon/deksel

87.01.17
Motorschermen » Motorschermen, kettingkast, koeling

chrome motorscherm rechts cross

99.01.95
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motorophanging voor

37.09.08
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Beugel voor Kilometerteller

27.08.04
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Remhevelasje Campagnolo 116mm

06.11.61
Campagnolo
Motor » Ontstekingsinrichting

Lichtspoel met wikkeling BOSCH

08.13.92
Bosch

Konus

06.15.04

Klem boven

295.02.02/grun
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor 2 versnellingen

215.00.01
Tank » Tank en benzinekraan

Tank met knierubbers vervangings oranje

77.76.93/84
Motor » Uitlaat

Uitlaatklem 34mm chrome

27.61.03
Motor » Ontstekingsinrichting

Onstekingskabel BOSCH

08.16.68
Bosch
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Schokbreker voor Nederland

37.34.50
Motorschermen » Motorschermen, kettingkast, koeling

Motorscherm links Cross NL chrome

15.04.38/chr.

Meetklokhouder

09.30.38

Aansluitbuis

15.13.29

Verzonken bout M5x15 BOSCH DIN 63

00.16.70
Bosch

Hevel

05.12.14
Elektrische installatie » Claxon, achterlicht, reflectoren achteraan

Bevestigingbeugel v. kentekenplaat matzwart

37.81.22/78
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Tegenhouder beugel voor gashendel

05.13.16
Magura
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord verv.oranje

235.15.99/84

Blokkeerbeugel

05.12.76
Magura
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Stuurschakelaar voor richtingaanwijzer

485.05.36

Weerstand

285.05.04
Motor » Ontstekingsinrichting

Kombi-bout BOSCH

08.19.30
Bosch

Slothuls

37.83.09r

Seegerring A17x1 DIN 471

00.46.59

Tussenstuk rood

37.81.05a/70
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Frame rood

235.12.94/70
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord eitank

37.55.96

Lamp 6V 15W Halogeen

08.11.64h
Elektrische installatie » Accubakken, laadeenheid, knipperlichtunit

Accu bak rechts matzwart

97.93.00/78
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achterwiel zonder band

67.56.00

Fiberring 10x14 DIN 7603

00.70.10

Afstandsbus

87.81.15
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord roestvrijstaal

555.06.99

Remnokasje

06.15.12

Oliekeerring DC 20x30x4

00.76.51
Kaco
Motor » Cilinder, zuiger, kop, bougie, bougiedop

Cilinder zonder zuiger

15.13.91
Mahle
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor 2 versnellingen automaat 1,5 PK

215.00.02a
Motor » Carburateur & luchtfilter

Carburateurhuis PALLAS

07.13.16
Pallas
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp 15/15W oranje

87.77.50/76
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord roestvrij 21"

57.05.85
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp 25/25W stadslicht oranje

87.76.50/76
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor LK 600 Florett 80cc(niet )

315.00.02
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Vorkpoot eindstuk links

535.03.03
Motor » Carter rechts

Koppelingsdeksel voor kickstart

15.01.42

Voetsteun bevestigingsplaat

37.08.02
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Koplamphouder links briljantbeige

285.00.04/75

Drukstang verstelbaar

57.02.91a
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Standaard aanslagplaat

37.26.03rk
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp

285.00.69

Beugel

37.29.13

Demperbuis

15.43.45

Remankerplaat kaal

06.16.15

Ketting ½x1/8 84schakels

235.01.33
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Cockpit

27.08.98
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Schokbreker

36.14.99
Motor » Schakelmechanisme, voortandwiel

Schakeltandwiel 21 tands

15.26.03
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Bagagerek chrome

535.04.98a
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Lamphouder links resadagroen

485.02.96/98
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Sterwiel achter

265.32.99
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Hendelhuis voor schijfrem

05.16.09
Magura
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Kofferrek 76' Denfeld

97.90.93
Denfeld
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Cockpit met Kilometerteller 120Km/h

465.03.98
Motor » Ontstekingsinrichting

Vliegwiel met koeling

08.16.80
Bosch
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Tellerkabel 820mm VDO

27.78.96
VDO
Motor » Cilinder, zuiger, kop, bougie, bougiedop

Koppakking voor boring 45mm

15.73.05
Motor » Carter rechts

Cartertussenstuk

215.01.27
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Sport buddy-seat zwart

99.01.44

Grondplaat zonder remlichtspoel

08.16.02
Beenschild » Beenschild

Versterking rood voor beenschild

295.02.11/70
Onderbouw » Onderbouw, voetsteunen, rempedaal, remlichtschakelaar, achterremkabel

Achterremkabel

255.04.74
Motor » Uitlaat

Uitlaat compleet 25 Km/h

00.09.05
Tank » Tank en benzinekraan

Tankdop

76.02.01

Zelfborgende moer M6

00.29.51
Sets » Oliekeerringen, lagers, dichtingen

Set pakkingen 4 en 5 versnellingen 5,2 PK

00.01.89
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord gelakt golfgroen

235.15.98/87

Zeskantbout M7x45 DIN 931

00.10.62
Motor » Carburateur & luchtfilter

Gaskabelstelbocht

07.16.09
Bing
Motor » Aantrapmechanisme, kickstartmechanisme, schakelpedaal

Trapas compleet 31 tands

235.09.98