Onderdelen

Categorie
Type onderdeel
Fabrikant
Kleur
100 van de 11.210 onderdelen worden getoond. Gebruik de filters om je zoekopdracht te verfijnen.
Elektrische installatie » Accubakken, laadeenheid, knipperlichtunit

Accuplaat rechts

87.88.73

Lensschroef M6x12 DIN 7985

00.19.57
Motor » Schakelmechanisme, voortandwiel

Tandwiel 50 tands zonder busje

31088-08.01
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp unit compleet

08.17.57
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord gelakt alumetaaleffect

57.08.99/83
Motor » Carburateur & luchtfilter

Gasnaald

07.16.35
Bing
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperlicht (Van Veen)

87.88.60a

Klembout

05.10.19

Voetsteunbuis met vertanding

535.02.45

Borgsegment

15.46.07

Hendelhuis gelakt

05.13.26

Flens plaat

15.13.38
Motor » Cilinder, zuiger, kop, bougie, bougiedop

Cilinder met zuiger

15.33.75
Mahle

Remhevel achter voor 265.22.87

06.15.35a

Schuimrubberplaat

87.88.02

Zeskantmoer

535.04.08
Motor » Schakelmechanisme, voortandwiel

Voorkettingwiel t13 ½x3/16 6V

31098-09.01
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar knipperbollen

87.85.86

Boutje M4x12 DIN 912

00.17.78

Tandwiel t28

15.66.35

Kapje voor stoplichtschakelaar

255.13.02
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperbolhuis

09.03.26
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Frame alumetaaleffect

235.12.94a/83
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Kilometerteller 0-100km/h

27.28.92
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Voorwielas

265.21.01
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Buddy Seat 1963 t/m 1965(voor gereedschapk.)

27.74.98/72
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperlicht voren

87.88.53a
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar gelijkrichter met stekker

97.13.59
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom

285.05.76

Schild

395.02.01

Zeskantmoer M10x1,25 DIN 936

00.20.54
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Vervangend lampglas voor knipperbol

09.03.27
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Schokbreker links verstelbaar

535.03.93

Bout

53.04.16

Voortandwiel 1/2 x 3/16 - 14-Tands

00.01.27
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp unit 35/35W

87.84.85

Afdichtring A25,6x33 DIN 7603

01.00.55
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Ketting ½x¼ 102 schakels WIPPERMAN

27.00.99
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Vorkpoot eindstuk links

535.03.03
Sets » Oliekeerringen, lagers, dichtingen

Set Oliekeerringen 3 versnellingen

00.01.75
Tank » Tank en benzinekraan

Dekplaatje voor benzine tank oranje

77.71.04/76
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar cockpit

87.81.63

Zekering

00.97.40
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord Luran s

99.02.63

Lamphouder voor achterlicht 87.81.74

87.81.41
Motor » Cilinder, zuiger, kop, bougie, bougiedop

Cilinder met zuiger MC-5- versnellingen Mahle

102-100.001.00
Mahle
Motor » Carburateur & luchtfilter

Carburateur 1/28/101 BING 28mm

15.43.83
Bing
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Gasdraaigreep 308 /Freebirdwiel kpl.

99.02.76

Tandwiel II 22 tands

31101-26.02

Afdichtring A26x31 DIN 7603

00.70.12

Waarschuwingslampje

27.08.15

Kabelsteeknippel

255.04.06

Slotset

435.01.96

Strip voor beenschild 1950 l.

27.26.04
Motor » Uitlaat

Uitlaat

15.03.79a
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord RVS met beugels

05.08.07/rv
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Spaak met nippel 183mm met klaverblad

67.90.04a
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom

385.05.96
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabeltje geel

15.12.32
Beenschild » Beenschild

Beugel boven signaalgeel voor beenschild

295.02.03/85
Motor » Ontstekingsinrichting

Kondensator Ducati

08.12.51
Ducati
Motor » Carter links

Carter links

15.21.99
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Gashendelhuis met draaibuis 05.13.61

05.13.57

Handvat

05.11.56
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp 15W Union

285.00.99
Union

Kettingspanwielhouder

235.02.81
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Draaigreepbuis

05.16.22
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Framebuis

435.02.81
Motor » Ontstekingsinrichting

Ankerplaat kaal BOSCH

08.16.14
Bosch

Haaks bochtje voor WC cilinder kunstof

15.43.23

Cilinderbout M6x70 DIN 6912

00.17.91
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord metalic antracietgrijs

57.22.38/72
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Buitenband 2.75x21 Speciaal Conti LB2

00.96.12
Conti
Motor » Schakelmechanisme, voortandwiel

Bus voor schakeltandwiel

15.66.25
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Startkoppelingshevel

255.13.88a

Vierkante moer M8 dun

00.24.00
Motor » Carter rechts

Carter rechts

15.01.87

Vulring 1,0mm

15.28.07

Harmonicarubber

57.02.57
Motor » Uitlaat

Flens 30mm

15.73.01
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Binnenband 23x2,25

00.96.22

Kabelhouder

15.22.08
Motor » Aantrapmechanisme, kickstartmechanisme, schakelpedaal

Kickstarter pedaal

15.60.61

Bevestigingsveer voor lampglas

08.17.13
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Vorkbovenplaat matzwart

57.06.18/78

Uitvulring

15.58.18

Borgplaatje

15.20.18
Onderbouw » Onderbouw, voetsteunen, rempedaal, remlichtschakelaar, achterremkabel

Onderbouw

335.09.99
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar achter 12V

585.05.04
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord beugel achter chrome

255.06.09
Lakken » Lakken

Spuitbus (Lakspray) Orange (76)

00.00.68
Sets » Oliekeerringen, lagers, dichtingen

Set pakkingen 4 versnellingen 4,2 PK

00.01.85

Deksel met tegenhouder

05.12.38

Klemring

135.07.02

Dempingsmateriaal

15.43.44
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor 3 versnellingen 2 PK

15.92.00 (2)
Motor » Ontstekingsinrichting

Vliegwiel met windvleugel SIBA

08.12.40
Siba
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Onderkant koplamphuis

08.17.42

Hendelhuis voor schijfrem 555.03.85

05.16.09

Stoplichschakelaar

255.13.91