Onderdelen

Categorie
Type onderdeel
Fabrikant
Kleur
100 van de 11.153 onderdelen worden getoond. Gebruik de filters om je zoekopdracht te verfijnen.

Aanslagbeugel

15.27.02

Gelijkrichterdiode

285.05.08

Zeskantbout M3x9 DIN 933

00.11.34

Verbindingsplaatje

215.07.26

Lichtspoel SIBA

08.12.37
Siba
Motor » Ontstekingsinrichting

Ontstekingsspoel BOSCH

08.13.81
Bosch
Elektrische installatie » Kabelboom

Hoofdkabelboom naar koplamp

87.81.99
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Toerenteller(groen)24.000 omwentel. p.minuut

27.08.86

Huis voor achterlicht

87.01.31
ULO
Tank » Tank en benzinekraan

Knierubberhouder rechts

77.22.09
Motor » Carburateur & luchtfilter

Klemveer voor drukstift in mengkamerdeksel

07.15.24
Bing
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp unit

385.00.96
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Frametransfer RM KREIDLER Florett

27.00.09

Uitvulring

15.58.18
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Gasdraaigreep MP19

255.13.90
Magura
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar cockpit

585.05.92

Tandwiel op schakelwals T22

15.66.23

Afstandsbus

235.18.14
Motor » Uitlaat

Uitlaatbocht

99.02.99

Isoleerplaatje

08.13.69

Platkopschroef met binnenzeskant M8x35

03.95.03
Motor » Uitlaat

Uitaalt+toebehoren

15.13.70
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperlicht achter

585.08.83
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplampunit ZKW 130mm 35/35W

08.18.07
ZKW
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor

51.11.00.00
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp ZKW

87.83.63
ZKW
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord voor schijfrem met refl.

05.08.04a

Steun

97.91.03

Borgclip BOSCH

08.13.12
Bosch

Deksel links oranje

97.03.25/76
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Toerenteller RS 36.000 omwenteling per min.

27.08.85
Stuur » Koppelingshevel, koppelingskabel, spiegel

Schakelhandvat 2 v met spiegel schroefdraad

255.13.81
Stuur » Schakelhendel, stuurplaat, schakelkabel

Schakel/koppelingsgreep

05.11.28
Magura
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp unit 35/35W

87.84.85
Motor » Carburateur & luchtfilter

Carburateur 1/10/105A BING 10mm

215.09.80a
Bing
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Remankerplaat compleet achter

06.15.45

Tule

285.00.25
Lakken » Lakken

Lakstift Mattschwarz (78)

00.00.73/1

Rubberdop voor accuplaat

97.03.13
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Naafhuls achter 120mm

06.15.72
Motor » Carter links

Carter links

15.51.01a
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Achtervork metaaleffect blauw

235.03.00/94
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Frame 1968 t/m 1971 metalic antracietgrijs

37.19.93/72
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achterwiel zonder band

265.22.91
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Voorvork verv.oranje

255.62.00/84
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Stuuraanslag

57.05.04
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Bagagedrager resadagoren

235.14.98/98
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Schokbreker met chrome bus 23" (1)

37.14.99
Accessoires » Tassen

Tassenbeugel rechts

09.10.21
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Draadbus

05.13.86
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Voorwiel zonder band

67.53.00
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Bout met puntje

05.13.90
Magura
Sets » Oliekeerringen, lagers, dichtingen

Set kogels 5/32" (26 stuks)

00.69.26
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Gasdraaibuis kaal staal

05.13.18
Magura

Beugel onder oranje

295.02.05/76
Tank » Tank en benzinekraan

Kniestuk rechts bouwjaar '73-'76 - uitvoering brede strepen

77.81.07 (1)

Lamprand met schroef en borgring

08.18.36
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperlicht achter

585.08.79
Motor » Ontstekingsinrichting

Spie 4x5 DIN 6888

00.80.02
Motor » Carburateur & luchtfilter

Gasschuif 2/36,5 BING

07.15.37
Bing
Beenschild » Beenschild

Versterking rood voor beenschild

295.02.11/70
Voorvork » Balhoofd, voorspatbord

Balhoofdkapje eitank rood

47.65.01/70
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord "Super" kaal

57.22.38n
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Beugel IPV Kofferrek 1968 t/m1972

97.80.52

Stroomlijn -wit of rood

99.01.09
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Lamphouder links resadagroen

485.02.96/98
Tank » Tank en benzinekraan

Tankstikker rood

235.18.03
Motor » Carburateur & luchtfilter

Aanzuigkamer met filter

15.13.14
Motor » Krukas en koppeling

Koppelingtandwiel kaal

15.67.21
Hurth

Remhouder

67.94.10
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord verchroomd

255.06.06
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Zijstandaard

99.02.53
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar stuurschakelaar

87.85.39
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Voorvork gepolijst

57.06.78
Stuur » Koppelingshevel, koppelingskabel, spiegel

Versnellingskabel 1970

57.74.88

Blokkeerbeugeltje

05.13.96
Magura
Tank » Tank en benzinekraan

Benzinetank chrome/verv.oranje

335.08.87/84
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Vorkpoot links golfgroen

455.02.95/87
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Buitenband achter 2.75x21 K112 Continental

00.96.15
Conti

Steun

335.02.05
Motor » Krukas en koppeling

Kruktap links

215.05.11r

Transfer RM links

27.00.35

Zekering

00.97.40
Elektrische installatie » Kabelboom

Isoleerslang

87.01.21
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp unit 130mm

08.15.23
Motor » Carburateur & luchtfilter

Hoofdsproeier 70 BING

07.15.41/70
Bing

Rechthoekige lasmoer M8 voor koplamphuis

00.24.03

Tussenstuk orange

37.81.05a/76
Motor » Krukas en koppeling

Koppelings tandwiel 77 Tands

15.67.12
Hurth
Motor » Ontstekingsinrichting

Dichting voor vliegwieldeksel

14.00.22

Verzonkenbout M6X35 DIN 91

00.16.12

Beschermhuls

215.09.33
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achterwiel zonder band

465.02.99
Motor » Uitlaat

Uitlaatbocht ¸ 32/32mm

15.03.28

Ketting ½x3/16 104 schakels

235.01.25
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Clignoteurautomaat 35W

97.24.00
Elektrische installatie » Claxon, achterlicht, reflectoren achteraan

Onderlegplaat voor Hella achterlicht

08.11.98
Hella

Beugel

335.22.02

Onderlegring

56.02.04
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp Hella 100mm 25/25 W Billux Neapelbeige

87.24.99/73
Hella