Onderdelen

Categorie
Type onderdeel
Fabrikant
Kleur
100 van de 11.211 onderdelen worden getoond. Gebruik de filters om je zoekopdracht te verfijnen.
Motor » Carburateur & luchtfilter

Drukstift

07.15.46
Bing
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Frame matzwart

535.12.99/78
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Clignoteurhouder beugel achter

97.03.02

Decompressorventiel

215.03.09
Elektrische installatie » Accubakken, laadeenheid, knipperlichtunit

Accuplaat rechts

87.88.83
Motor » Uitlaat

Uitlaat+toebehoren compleet

215.19.87

Koppelings terugtrekveer

15.10.07
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar knipperbol voren

97.03.66

Transfer 'Florett'

57.05.40

Zeskantbout M5x15 DIN 933

00.11.29

Transfer

535.08.04

Dempingsplaat

535.18.02
Motor » Ontstekingsinrichting

Magneetontsteking MHKZ Motoplat compleet

15.22.99
Motoplat

Borgplaat voor koppeling (driekant)

15.07.13

Handelaar pakket voor MP9 (USA) oud

09.20.05
Elektrische installatie » Kabelboom

Hoofdkabelboom met stuurschakelaar

285.05.89
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Spanband KREIDLER

97.80.01

Borgring 25x1,2 DIN 983

00.50.00
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Spatbordbeugel schijfrem staand

57.08.20
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Achtervork metalicbordeaux

335.03.99/95
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperlicht voor links voorgemonteerd

485.08.69

Set rubberringen hydrauliek

06.17.04

Verbindingsstuk

15.04.33
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Binnenspaak met nippel 149 mm m.klaverblad

67.78.08
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Gashendel compleet

255.03.97

Vulring 0,1mm

15.06.09
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar stoplichtschakelaar

585.05.06

Lampfitting groot en kleinlicht Ba20

08.18.16
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achterwiel 120mm 1.50x17" 21"

67.66.00

Veerring B4 DIN 127 BOSCH

00.43.35
Bosch
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Voorvork signaalrood

255.52.00/92
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Beugel voor toerenteller

27.08.05
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Startkoppelingshevel

255.13.86

Motorhouder links

235.12.02

Basis

97.13.83

Cilinderbout M5x20 DIN 912

00.17.76

Dichting voor schakelas

13.09.04
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Glijblokje voor gashendel 255.03.97

05.14.15

Rubbertulle

44.01.04

(onbekend)

15.46.15
Elektrische installatie » Kabelboom

Hoofdkabelboom

285.05.83
Motor » Ontstekingsinrichting

Kortsluitkabel voor ontsteking

15.02.87
Motor » Carburateur & luchtfilter

Luchtfilter Pallas carburateur

15.10.14
Pallas

Afstandsbus voor verstelbare crank

15.20.58
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achterwiel zonder band t42

265.02.77

Kopp.hart deel

15.57.06r
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

chrome huls voor schokbreker

57.22.90h
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Spaak met nippel 183mm met klaverblad

67.89.04

Ring A6,4 DIN 9021 (zwart)

00.33.49

Zeskantbout M3x10 BOSCH DIN 933

00.11.03
Bosch
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor steun

235.02.22
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Lamphouder links matzwart

57.06.16/78

Cilinderbout M4x8 BOSCH DIN 84

00.17.34
Bosch
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperlichthouder voren links

285.08.06
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbord gelakt alumetaaleffect

555.06.98/83
Motor » Uitlaat

Uitlaat met 26,5 mm bochtaansluiting

27.11.99
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Buitenband 21x2.25

00.96.74

Cilinderbout M6x30 DIN 84

00.17.47

Glijbus

57.02.32a
Sets » Oliekeerringen, lagers, dichtingen

Set kogellagers

00.01.04

Aansluitstuk

215.13.22

Veerring B6 DIN 127

00.43.37

Zeskantbout M6x10 DIN 933

00.11.12

Balhoofdkapje orange

47.75.03/76

Verbindingskabel BOSCH

08.13.45
Bosch
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Dwarsbuis voor schokbreker

37.29.15

Remdeksel voor

06.15.44a
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamphuis kort matzwart

87.84.01/78
Motor » Cilinder, zuiger, kop, bougie, bougiedop

Spruitstuk

15.43.12
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Buddyseat overtrek voor kort model SPOILER

27.94.86

Smeerviltje Ducati

08.12.52
Ducati
Elektrische installatie » Claxon, achterlicht, reflectoren achteraan

Achterlichthuis verchroomd

08.15.03
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Voorvork ongedempt

57.25.99
Elektrische installatie » Claxon, achterlicht, reflectoren achteraan

Kentekengrondplaat

435.01.02
Motorschermen » Motorschermen, kettingkast, koeling

Kettingkast rechts groen

235.17.04/77

Crank rechts verstelbaar OM

15.20.54
Motor » Uitlaat

Uitlaatmantel

27.21.91
Motor » Schakelmechanisme, voortandwiel

Busje in schakeltandwiel

15.66.24
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Frame signaalgeel

37.29.73/85

Afstandsbusje

06.12.19

Afstandring

15.56.18

Dopmoer M6 chrome DIN 1587

00.29.00
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord wit

235.05.98/51
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar cockpit

585.05.86a

Crank verstelbaar rechts OM

15.08.96
Motor » Uitlaat

Uitlaat+toebehoren

215.13.89
Motor » Uitlaat

Uitlaatdemper 25km/h

215.13.83a
Stuur » Stuur

Stuur verchroomd

255.03.03
Motor » Carburateur & luchtfilter

Gasnaald

07.16.35
Bing

Afdekplaatje geel

97.03.03/85
Beenschild » Beenschild

Beenschild plaat

295.02.01

Rondsteekhuls (VROUWTJE) rood

97.03.38
Motor » Carburateur & luchtfilter

Tegenhouderplaatje

07.15.48
Bing

Cilinderstift

235.02.27
Motor » Ontstekingsinrichting

Magneetontsteking

215.02.88

Bijlage ring

26.03.02
Tank » Tank en benzinekraan

Holle afstandbout

77.51.06

Splitpen 4x20 DIN 94

00.44.08

Beschermstrip

355.06.03
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp compleet 15W dimlicht

385.00.98