Onderdelen

Categorie
Type onderdeel
Fabrikant
Kleur
100 van de 11.212 onderdelen worden getoond. Gebruik de filters om je zoekopdracht te verfijnen.
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Voorwiel zonder band

67.58.00
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp 25/25W met stadslicht

87.76.50

Houder

335.09.01
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Zeskantmoer M12x1,25 DIN 936

00.20.53

Bout M5x18 DIN 84

00.17.11
Motor » Ontstekingsinrichting

Ontstekingsspoel

15.02.76
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Kettingrol

99.02.86
Motor » Uitlaat

Uitlaat zwart gebogen MP9 MP19 Cross

15.13.64
Motor » Krukas en koppeling

Krukas voor RS met zilveren kooi

15.65.00sb
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Remdeksel compleet achter 160mm Leleu

67.14.99
Leleu

Bus 19mm lang

09.11.15

Transfer RS Florett rechts

27.00.38
Voorvork » Voorspatbord, reflectoren vooraan

Voorspatbordbeugel metalic bordeaux

355.06.06/95
Motor » Carter rechts

Carter rechts

15.11.12
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Frametransfer GT KREIDLER Florett

27.00.06
Motor » Cilinder, zuiger, kop, bougie, bougiedop

Zuiger Mahle met 12,1 pistonpen

15.43.93s
Mahle
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Voorvork Amazone

56.12.00
Motor » Schakelmechanisme, voortandwiel

VTDW ½x3/16 13 tands

00.01.26
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Borgring voor schokbreker 235.03.96

03.04.19
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor 2 versnellingen 1,5 PK

215.00.02
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp 15W DA

185.02.99
Frame » Frame, balhoofd, stuurslot, typeplaatje, valbeugel

Frame alumetaaleffect

235.12.93/83

Hendelhuis

05.15.83

Plaatje

335.12.11
Motor » Carburateur & luchtfilter

Veertje voor stelboutje

07.15.50
Bing

Haakse steekstekker ongeisoleerd

01.00.10
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Isolatieslang B4,5x0,5x200 DIN 4061-SW

00.95.12

Schokbreker Koni MotorCross

102600001
Motor » Carburateur & luchtfilter

Veer

07.17.08
Bing
Motorschermen » Motorschermen, kettingkast, koeling

Motorscherm links groen (met achtervering)

235.17.01/77
Stuur » Koppelingshevel, koppelingskabel, spiegel

Spiegel

555.03.90

Lensschroef M4x12 DIN 7985

00.19.58

Remhefboomhuis met kabelhouder

15.29.99

Remslang kort v. laag st

57.07.96

Handvat rechts

99.02.10
Elektrische installatie » Kabelboom

Massakabel BOSCH

15.22.92
Bosch

Inbusbout M8x30 DIN 912

00.17.82
Motor » Ontstekingsinrichting

Ontstekingsspoelhouder

15.32.04
Elektrische installatie » Kabelboom

Kroonsteenblokje 8-delig B4 DIN 72580

00.95.11

Lensbout voor achterlicht

285.07.04
ULO

Afstandshulsje

87.81.25
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achterkettingwiel d38

265.02.12a
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor LK 800 Mustang 80cc

315.00.03

Transfer RMC rechts

27.00.34

Deksel links metalic groen

97.03.25/88

Regelbout

05.12.11
Motor » Schakelmechanisme, voortandwiel

Schakeltandwiel III en V

31101-26.03

Lamprand met lip 155mm ZKW

08.18.15
ZKW

Ketting ½x1/8 84schakels

235.01.33
Voorwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken

Buitenspaak met nippel 149 mm m.klaverblad

67.78.07
Motor » Motor met bevestigingsdelen

Motor 6 versnellingen raceset 1977 droge koppeling

31098-00.00
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplampglas Hella

08.17.07
Hella
Motor » Ontstekingsinrichting

Ontstekingsspoel BOSCH

08.16.75
Bosch
Motorschermen » Motorschermen, kettingkast, koeling

Motorscherm links metalic blauw

235.07.01/80
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Afdekplaat KREIDLER v. koplamphouder oranje

57.93.11/76

Versterking voor inlaatschijf

15.05.14
Motor » Krukas en koppeling

Bigendpen 80cc

315.05.03
Sets » Oliekeerringen, lagers, dichtingen

Set pakkingen 5 versnellingen

00.01.70a
Elektrische installatie » Richtingaanwijzers

Knipperbol met steun afgemonteerd

585.08.99
Elektrische installatie » Koplamp, stuurschakelaar

Koplamp 15W antraciet

285.00.90/72

Beugel voor frame

335.02.14
Motor » Uitlaat

Uitlaatbocht 25/28mm Kreidler

15.23.04

Ring

57.06.09
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord alumetaaleffect

335.05.06/83
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord

37.95.99
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Buitenpoot rechts compleet met koplamphouder

355.22.98/87
Tank » Tank en benzinekraan

Tankhouder buis

435.02.02

Afstandsring voor krukasconus

15.07.14
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabeltje voor toerenteller en Kilometerteller

97.00.96

Kartelmoer voor remstang

235.13.13

Koppelingshevel

555.03.89

Drukveer

27.00.29
Motor » Ontstekingsinrichting

Grondplaat

08.16.43

Klem chrome

555.02.17a
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Gashendel

57.07.83
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Cockpit

27.08.76
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Vorkbovenplaat alumetaaleffect

355.02.07/83
Frame » Buddyseat, bagagerek en achterspatbord

Achterspatbord lindengroen

235.05.96/77

Tule

87.02.03
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Standaard

235.06.97

Lampfitting voor 100mm

08.15.08
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Kroonstuk RS voor ombouw naar hydraul.

05.05.26

Boutje M4x12 DIN 912

00.17.78
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Achternaaf 150mm Campagnolo

67.22.99
Campagnolo
Stuur » Gasgreep, gaskabel, voorremkabel

Draaigreepbuis

05.16.29

Balg voor rempotje

05.15.31
Magura
Gereedschap » Gereedschapskast, gereedschapsset, luchtpomp

Luchtpomphouder

235.04.06
Motor » Carburateur & luchtfilter

Veerring

07.14.96
Pallas
Elektrische installatie » Kabelboom

Kabelboom naar achterlicht

87.85.87
Elektrische installatie » Cockpit, kilometerteller, toerenteller, telleraandrijving, tellerkabel

Contactslot met klembevestiging

27.08.72
Achterbrug » Achterbrug, schokbrekers, standaard

Achtervork signaalrood

235.13.99/92

Achterremlichtkabel

285.00.24

Stootkapje SW13 vlak

05.03.01
Motorschermen » Motorschermen, kettingkast, koeling

Beugel voor koppelingskabel en motorscherm

37.19.08r
Voorvork » Voorvork, lamphouders

Koplamphouder

555.12.13

Stekker 3-polig

585.04.93
Achterwiel » Velg, naaf, naafdelen en spaken, ketting, achtertandwiel

Sterwiel achter zilverkleurig 120mm

565.02.90/83

Kunststof gelijdebus

455.02.14

Houder stekkerverbinding

585.01.09
Motor » Ontstekingsinrichting

Vliegwiel met schoepenrad BOSCH

08.16.13
Bosch