Ontsteking 34W Bosch 15.52.94a

Ontsteking 34W Bosch 15.52.94a

Ontsteking 34W Bosch

15.52.94a
Fabrikant
Bosch
Wattage (W)
34 W

Op de eerste Kreidlers werden ontstekingen van Siba gemonteerd, net zoals bij de meeste naoorlogse bromfietsen en motorfietsen. In 1957 werd de firma Siba overgenomen door Bosch, waardoor er nog in hetzelfde jaar werd overgeschakeld op Bosch ontstekingen. In 1970 begon het Spaanse bedrijf Motoplat met het produceren van ontstekingen. Bij de RS van 1976 werd de Motoplat ontsteking als optie aangeboden (motornummer 5172408 tot 5174897), en op de LK600 en de LK800 werden ze in 1981/1982 standaard gemonteerd. Motoplat ging failliet in 1994.

Onderdelen in deze module

Code Omschrijving Aantal
2 08.16.12 Grondplaat compleet BOSCH 1
3 08.13.97 Ontstekingsspoel 29W BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
1
4 08.16.07 Lichtspoel BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
1
5 08.16.08 Remlichtspoel BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
1
6 08.16.09 Afstandshulsje BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
2
7 00.17.28 Cilinderbout M4x28 BOSCH DIN 84
inbegrepen in 08.16.12
2
8 08.16.10 Cilinderbout
inbegrepen in 08.16.12
2
9 00.43.35 Veerring B4 DIN 127 BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
2
10 08.13.55 Condensator BOSCH/BERU 035
inbegrepen in 08.16.12
1
11 08.16.16 Kabel naar condensator
inbegrepen in 08.16.12
1
12 08.16.17 Contactpunten 2 delig BERU/BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
1
13 08.13.48 Lagerbout voor Contactpunten BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
1
14 00.17.07 Cilinderbout M4x10 DIN 84
inbegrepen in 08.16.12
1
15 00.43.65 Gegolfde veerring M8 DIN 137 B
inbegrepen in 08.16.12
1
16 00.31.04 Ring 4,3 DIN 433
inbegrepen in 08.16.12
1
17 08.13.10 Uitvulringetje 0,1mm BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
0
17 08.13.11 Uitvulringetje 0,2mm BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
0
18 00.31.04 Ring 4,3 DIN 433
inbegrepen in 08.16.12
1
19 08.13.12 Borgclip BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
1
20 00.11.03 Zeskantbout M3x10 BOSCH DIN 933
inbegrepen in 08.16.12
1
21 08.16.18 Onderlegring
inbegrepen in 08.16.12
1
22 00.43.33 Veerring B3 BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
1
23 00.20.00 Zeskantmoer M3 BOSCH DIN 934
inbegrepen in 08.16.12
1
24 08.13.15 Smeerviltje met bladveer
inbegrepen in 08.16.12
1
25 08.13.56 Klinknagel
inbegrepen in 08.16.12
1
26 08.16.19 Ontstekingskabel BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
1
27 08.13.94 Kortsluitkabel
inbegrepen in 08.16.12
1
28 08.13.95 Lichtkabel BOSCH
inbegrepen in 08.16.12
1
29 08.16.20 Remlichtkabel
inbegrepen in 08.16.12
1
30 08.16.13 Vliegwiel met schoepenrad BOSCH 1
31 15.04.12 Schoepenrad
inbegrepen in 08.16.13
1
32 00.16.71 Verzonken bout M5x8 DIN 963
inbegrepen in 08.16.13
4

Dit onderdeel komt voor in volgende module(s)/set(s)

15.75.00

Motor 4 versnellingen 4,2 PK / 5,2 PK CH

15.76.00

Motor 5 versnellingen 4,2 PK / 5,2 PK CH

15.78.00

Motor 5 versnellingen 5,2 PK

15.79.00

Motor 4 versnellingen 5,2 PK

15.89.00

Motor 4 versnellingen 4,2 PK

van motornummer 642321, van 833892, van 860511, van 871906